Thunor on üks kuluefektiivsemaid energiasalvestussüsteeme, mille eluiga on vähemalt 20 aastat

Oled tüdinenud, et voolukatkestused kontrollivad Su elu? Ettearvamatud ja kõrged elektriarved tekitavad stressi või madal elektrihind rikub Sinu päikesepargi tasuvuse? Meil on Sulle lahendus -Thunori energiasalvesti.

 • Energiasõltumatus

  Kas soovid olla energiasõltumatu? Thunori energiasalvestussüsteem võimaldab seda saavutada. Paralleelselt saab ühendada kuni 16 Thunori akut, mis annavad koguvõimsuseks kuni 227,2 kWh.

 • Tõhusus

  Madalpingeakude peamised eelised on pikk kasutusiga ja ohutus. Seetõttu sobivad need väga hästi koduseks kasutamiseks ka siis, kui kodus on lapsed ja lemmikloomad. Akud sobivad ka ettevõtetele, kelle äritegevuse seisukohalt on voolukatkestuste vältimine kriitilise tähtsusega.

 • Ohutus

  Thunori energiasalvestit on selle turvafunktsioonide tõttu lihtne paigaldada ja laiendada. Seadme korpus on valmistatud vastupidavast terasest, mis kaitseb akuelemente ümbritsevate tingimuste eest.

 • Kuluefektiivsus

  Thunori energiasalvesti on üks kõige kuluefektiivsemaid elektrisalvestussüsteeme Eestis. Kasutame oma akudes ainult kõige kõrgema kvaliteediga A-klassi elemente ega tee järeleandmisi ka teiste komponentide kvaliteedis.

 • Töökindlus

  Meie energiasalvestussüsteemi eluiga on vähemalt 20 aastat, mida saame garanteerida tänu iga akuelemendi, aga ka muude kasutatavate tootmistehnoloogiate spetsiaalsele testimisele. Teame, et üks kehva kvaliteediga akuelement võib mõjutada teisi, lühendades lõppkokkuvõttes salvestussüsteemi üldist eluiga.

 • Kontroll

  Kas soovite olla energiasõltumatu? Thunori energiasalvestussüsteem võimaldab seda saavutada. Paralleelselt saab ühendada kuni 16 Thunori akut, mis annavad koguvõimsuseks kuni 227,2 kWh.

Oma elekter

Suurenda oma tootmisjaama (nt päikese- või tuulepargi) tasuvust Thunori energiasalvestiga. Akupanga ja inverteri* olemasolu võimaldab Sul valida kahe variandi vahel:

 • Salvesta toodetud elekter energiasalvestiga enda tarbimiseks või
 • Müü toodetud elekter võrku

Eelised:

 • Paindlik energiatarbimine: Saad ise valida, kas ja millal oma toodetud elektrienergiat kasutad
 • Täiendav sissetulek: võimalus teenida energia müügist sobival ajal lisatulu
 • Kulude kokkuhoid: võimalus tarbida elektrienergiat akust, kui turuhinnad on liiga kõrged

* Selle lahenduse rakendamiseks on vajalik hübriidinverter.

Võrgust väljas lahendus

Salvesta oma tootmisjaama (nt päikese- või tuulikupargi) toodetud elektrienergia akupanka* ning kasuta seda just endale sobival ajal.

Toodetud ja salvestatud energia on kasutatav pikaajaliselt.

Eelis:

Sellise variandi suuremad eelised on energiasõltumatus ja kulude kokkuhoid. Toodetud üleliigne energia salvestatakse akupanka, mida on võimalik rakendada just siis, kui vaja. See aga aitab säästa elektrikuludelt.

Veel enam, taastuvatest allikatest (päike, tuul) energia salvestamine on keskkonnasõbralikum kui mistahes muu energia salvestamise variant.

Elektrit ei toodeta

Salvesta akupanka elektrienergiat ajal, mil elekter on odav ning tarbi ajal, mil elekter on kallis.

Nii toimides saad hoida oma elektriarved ning energiakulu kontrolli all. Olenevalt tarbimismahust ja börsihindade kõikumisest võid kokku hoida 20-80% oma elektrienergia kuludest.

Eelis:

Suurepärane võimalus energia salvestamiseks börsihinda jälgiva elektripaketi puhul. Lisaks toimib akupank varu-elektriallikana elektrikatkestuste korral. Kui puutud pidevalt kokku elektrikatkestuse ohuga siis see lahendus on just Sulle.

Thunori energiasalvestiga saad tunda end kindlalt.

 • Brošüürid

  Vaata lähemalt TH seeria brošüüri, kust leiad toote kohta rohkem infot.

  Lae alla 
 • Andmelehed

  Mudeli TH-48-LV280-1.0 spetsifikatsioonide üksikasjalik kirjeldus

  Lae alla 
 • Kasutusjuhis

  Paigaldusinfo ja muu vajalik informatsioon

  Lae alla