Kuluefektiivseim akupank, mis töötab Sinu kasuks vähemalt 20 aastat

Oled väsinud, et voolukatkestused kontrollivad Su elu? Ettearvamatud ja kõrged elektriarved põhjustavad stressi või madal elektrihind rikub Sinu päikesepargi tasuvuse? Meil on Sulle lahendus -Thunori energiasalvesti.

 • Energiasõltumatus

  Soovid olla energiasõltumatu? Thunor energiasalvesti võimaldab Sulle seda. Pakume ka suurema mahutavusega lahendust, kus on võimalik ühte komplekti paralleelselt ühendada kuni 16 akupanka kogumahutuvusega kuni 227.2kWh.

 • Tõhusus

  Kuna tegemist on madalpingeakudega, siis nende eelisteks on pikk eluiga ja ohutus. Seetõttu on need sobilikud kodumajapidamistesse. Ent madalpingeakud sobivad mugavalt kasutamiseks ka väiketootjatele elektrikatkestuste korral ennekõike hädavajalike funktsioonide töös hoidmiseks.

 • Ohutus

  Thunor energiasalvestit on just tänu ohutusele lihtne paigaldada ja laiendada. Energiasalvesti kast on tehtud vastupidavast terasest – see tähendab, akuelemendid on kenasti kaitstud välitingimuste eest.

 • Ökonoomsus

  Lubame Sulle, et Thunor energiasalvesti on üks kuluefektiivsemaid turul, aga kindlasti on see ka äärmiselt väärtuslik toode, sest me ei tee kompromisse kvaliteedis.

 • Usaldusväärsus

  Meie energiasalvestite eluiga on vähemalt 20 aastat, mida saame garanteerida just tänu iga akuelemendi eraldi kontrollimisele. Teame, et üks praak akuelement mõjutab ka teisi, lühendades kokkuvõttes salvesti eluiga.

 • Kontroll

  Kuna tagame iga toote puhul akuelementide eraldi testimise, siis pakume südamerahus Sulle kvaliteetset ja kauakestvat toodet.

1 of 6

Oma tootmine, Ühendus elektrivõrguga

Suurenda oma tootmisjaama (nt päikese- või tuulepargi) tasuvust Thunori energiasalvestiga. Akupanga olemasolu võimaldab Sul valida* kahe variandi vahel:

 • Salvesta energia akupanka
 • Müü energia tagasi vooluvõrku

Eelis:

Salvestatud elektrienergiat saad tarbida siis, kui see Sinule sobivaim on. Näiteks võid müüa energiat võrku kõrge hinnaga, aga tarbida ise võrgust madala hinnaga. Lisaks võimaldab enda akulahendus säästa võrgutasudelt.

Oma tootmine, off-grid lahendus

Salvesta enda tootmisjaama (nt päikese- või tuulikupargi) toodetud elektrienergia akupanka* ning kasuta seda just endale sobival ajal.

Toodetud ja salvestatud energia on kasutatav pikaajaliselt.

Eelis:

Sellise variandi suurimad eelised on energiasõltumatus ja kulude kokkuhoid. Päeva jooksul toodetud üleliigne energia salvestatakse akupanka, mida on võimalik pikaajaliselt kasutada just siis, kui vaja. See aga aitab omakorda säästa elektrikuludelt.

Veel enam, taastuvatest allikatest (päike, tuul) energia salvestamine on keskkonnasõbralikum, kui mistahes muu energia salvestamise variant.

Tootmine puudub, ühendus elektrivõrguga

Salvesta akupanka elektrienergiat ajal, mil elekter on odav ning tarbi ajal, mil elekter on kallis.

Selliselt toimides vähendad oma elektriarveid ning saad hoida energiakulu kontrolli all. Olenevalt tarbimismahust ja börsihindade kõikumisest, võid kokku hoida 20-80% oma elektrienergia kuludest.

Eelis:

Suurepärane võimalus energia salvestamiseks börsihinda jälgiva elektripaketi puhul. Lisaks toimib akupank varuvariandina elektrikatkestuste korral. Kui seisad silmitsi voolukõikumise ja – katkestustega ning tunned end ebakindlalt, siis see lahendus on just Sulle.

Thunori energiasalvestiga saad tunda end kindlalt igal ajahetkel.

 • Brošüür

  Tutvuge lähemalt TH seeria brošüüriga, siit leiate nii väärtuslikku informatsiooni kui ka ilusaid visuaale.

  Lae alla 
 • Spetsifikatsioon

  Detailne kirjeldus TH-48-LV280-1.0 mudeli spetsifikatsioonidest.

  Lae alla 
 • Juhend

  Siit leiate vajalikud paigaldus- ja kasutusjuhendid (täiendamisel).

  Lae alla